Jimbaran ( Dört El Masajı )

Jimbaran ( Dört El Masajı )Jimbaran Dört El Masajı, 2 işinde uzman masör tarafından aynı senkronizasyonda , gün içinde stressden ve kötü enerjiden dolayı yıpranan vücudun problemlerini ortadan kaldırır.

Üzerinizde olan tüm negatif elektriği 1 seans da atabilirsiniz. Kendinizi Rahatlamış ve yenilenmiş hissetmek isteyen müşterilerimizi Dört El Masaj günlerine bekliyoruz.

Shiatsu Parmakla bastırmak anlamına gelen shiatsu, konumu kesin bir şekilde belirlenmiş olan noktalarda deriye sıkıca bastırarak hastalıkları sağaltma yöntemidir.

Bu chi’nin yaşam enerjisi meridyen adı verilen ve belirgin bir şekilde tanımlanmış kanallar vasıtasıyla tüm vücutta aktığı teorisini temel alır. On dört ana meridyen vardır; bunların her biri, yolu bağlantılı olduğu organın yakınından geçmese bile, vücudun belli başlı organlarından birini ve bununla ilgili olan organ ve fonksiyonları etkiler.

Örneğin omuzdan başparmağa kadar inen akciğer meridyeni, akciğerler, burun ve boğaz da dahil olmak üzere tüm solunum sistemi üzerinde etkilidir. Kişiye hafiflik iç huzuru ve dinamiklik katmak, kas gerginliklerinin onarılmasını sağlamak, baş ve sırt bölgesindeki ağrıları dindirmek gibi faydaları vardır.

Randevu