1990′ dan beri Türkiye’de Manuel Terapist alanında uzman olan Nazmi Mert’in yönetiminde Roma Life Masaj Terapi salonunda profesyonel olarak hizmeti veriyor. Roma Life Masaj ailesi olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için önerilerinizi dikkate alıyoruz.

Boyun ve Sırt Masajı

Randevu Oluştur

  • 0212 322 09 99
  • info@romalifemasaj.com
  • Haftanın 7 Günü: 09.00 - 22.00
  • Göktürk Mah. İstanbul Cd. G1 Konutları B Blok No:3

Vücudun en çok yorulan ve yıpranan bölgeleri olan boyun ve sırt bölgesine uygulanmaktadır. Sırtta oluşan fibrozitlere (yüzeysel doku romatizması) karşı lokal uygulanan yoğun bir masajdır. Sırt bölgesi bel, üst sırt bölgesi ve boyun bölgesi olarak üçe ayrılır.

Bu alanların her birinde sıvazlama, yoğurma ve darbeleme teknikleri sırasıyla kullanılır. Yaklaşık 1 saat kadar süren Sırt ve Boyun Masajı sonucunda, kişinin nerdeyse tüm vücudunda bir gevşeme ve rahatlama sağlanır.

Bu bitkiler ilaçlarda ve sağlık biliminde çokça kullanılmaktadır. Kozmetik sektöründe rabet gören bitkiler ve bitkisel yağlar ile yapılan tedaviye Aroma Terapi denir. Her cilt’in tipine göre evinizde kendi kreminizi hazırlayabilirsiniz.

Çeşitli hastalıkların fizik tedavi terapilerinde de kullanılan bu masaj yönteminde, kişinin sinir uçları uyarılır ve gerilen kasların normal oranına dönmesi sağlanarak, ağrısı tedavi edilir.

Randevu Al